• Wesołych Świąt!

• Życzymy wszystkim wspaniałych świąt Bożego Narodzenia, pełnych spokoju, radości, ciepła, spędzonych w gronie najbliższych osób. A Nowy Rok niech przyniesie nam wszystkim realizację wszelkich postanowień i spełnienie najskrytszych marzeń.

Dyrekcja i grono pedagogiczne Społecznej Szkoło Podstawowej STO.

• Wigilia w VI klasie

• W piątek uczniowie klasy V zasiedli przy wigilijnym stole, by złożyć sobie życzenia, zjeść wspólny posiłek i opowiedzieć o świątecznych tradycjach, jakie panują w ich domach.  Każdy zaangażował się w przygotowania tego wyjątkowego dnia! W pełni poczuliśmy Magię Świąt:)))

• A siódmoklasiści... odliczają dni do świąt!

• Nasi siódmoklasiści wyszli ze wspaniałą inicjatywą - zrobili klasowy kalendarz adwentowy, pełen podarunków i niespodzianek! Każdego dnia ktoś z uczniów losuje przygotowany przez klasę prezent. Dzięki temu każdy kolejny dzień przynosi niespodziankę, więc czas oczekiwania na święta wcale im się nie dłuży:)

• Mikołajki u Odkrywców

• List od Mikołaja i prezenty pod choinką - taka niespodzianka przywitała wczoraj Odkrywców! Ponadto nasze "zerówiaczki" malowały piękne, gipsowe figurki Mikołaja. Było tak, jak w tym szczególnym dniu być powinno- słodko, bajkowo, mikołajkowo...:)

• Spotkanie z MIkołajem

• W tym samym czasie, gdy siódmoklasiści podziwiali zimowe krajobrazy, ich młodsi koledzy mieli niezwykłe spotkanie... Odkrywcy z zerówki i pierwszoklasiści - Mróweczki, wybrali się do Ostoi nad Młynówką. Ozdabiali tam pięknie pierniczki, uczyli się robić świąteczne stroiki, spotkali przesympatyczne zwierzątka, a przede wszystkim...Świętego Mikołaja!!!

• Wycieczka klasy VII do "Orła"

• W czwartek nasi siódmoklasiści wybrali się na dwudniową wycieczkę w Góry Sowie. A tam moc atrakcji: ognisko, nocleg w schronisku "Orzeł", podchody, gra w bilard, zdobycie Wielkiej Sowy - a wszystko to w otoczeniu pięknego, zimowego krajobrazu. Aż nie chciało się wracać!

• Andrzejki u Fasolek

• Drugoklasiści pożegnali listopad tradycyjnym laniem wosku i zgadywaniem, co im przyszłość przyniesie...podróż, przygodę, a może odkrycie nieznanych zwierzaków?;)

• Przedstawiamy pierwszą choinkę w szkole

• Najbardziej niecierpliwi okazali się Odkrywcy. Czekali i czekali na grudzień...a gdy tylko nadszedł, zabrali się za dekorowanie choinki. Dzięki temu w zerówce zapanowała już cudowna, świąteczna atmosfera!:)