• Czworonożny gość na warsztatach zoologicznych

• Nasi "Przyjaciele zwierząt" na warsztatach u pani Ewelinki bawią się doskonale! Dobrze wiedzą, jak opiekować się czworonożnymi pupilami. W tym tygodniu gościli u siebie przesympatycznego labradora Blackiego. Pośród tylu głaszczących dłoni to był dla niego prawdziwy psi raj! :)

• Dzień Marzeń u Odkrywców i Marzycieli

• Czy byłby świat bez marzeń...Na pewno każdy z Was jakieś ma! Nasi najmłodsi uczniowie - "zerówkowicze" i pierwszoklasiści - narysowali swoje najskrytsze fantazje i wysłali je na chmurkach do nieba:) Teraz na pewno się spełnią!

• Szukamy jesieni

• Nauka przyrody? Tylko w bezpośrednim kontakcie! Czwartoklasiści doskonale o tym wiedzą, więc wybrali się na spacer w poszukiwaniu oznak jesieni. Sami zobaczcie, jak uważnymi byli obserwatorami!

• Sówki na poczcie

• Nasze Sówki wyrosły już na czwartoklasistów! Uczą się coraz pilniej, coraz trudniejszych rzeczy... i wychodzi im to znakomicie! Niedawno wraz z panią Elą wybrały się na pocztę, by wysłać własnoręcznie zrobione pocztówki, pełne sympatii i ciepłych słów. Adresatom musiało być bardzo miło:)

• Świetlicowa zumba

• Po lekcjach, w oczekiwaniu na rodziców, również się nie nudzimy! A co robimy? Na przykład... tańczymy zumbę! Serdecznie dziękujemy Pani Aleksandrze za przeprowadzenie wspaniałych zajęć z ZUMBY KIDS!

• Warsztaty naukowe

• Warsztaty u Pani Beatki ruszyły z wielką pompą! Wczoraj nasi mali naukowcy sprawdzali właściwości mąki ziemniaczanej i zrobili ciecz nienewtonowską. Zaskakujące efekty i wesoła zabawa - tak najchętniej się uczymy!:)

• Marzycielskie portrety i wesołe zabawy

• Pamiętacie te wystraszone buzie zerówkowiczów pierwszego dnia szkoły? Teraz po strachu i obawach zostały tylko wspomnienia, a nasi Marzyciele tworzą, uczą się i bawią w najlepsze:)

• Pyszne stworki owocowo - warzywne

• Nie od dziś wiadomo, że nasi uczniowie bardzo dbają o zdrowe odżywianie. A żeby coś smakowało JESZCZE BARDZIEJ, musi też pięknie wyglądać! Pierwszoklasiści przygotowali więc zdrowe, przepyszne stworki, które same aż się prosiły, żeby je zjeść. Pycha!