• Z czego składa się powietrze?

• Jeśli nie wiecie, zapraszamy na warsztaty do naszych miłośników przyrody! Jak zwykle zajęli się eksperymentowaniem i w ten sposób dowiedzieli się wielu fascynujących rzeczy...na przykład: dlaczego ciśnienie ze szklanki wessało do środka zabarwioną wodę? I czy świeczka potrzebuje tlenu, by płonąć? Wszystkie odkrycia skrupulatnie odnotowali w raporcie z doświadczeń:)

• Odkrywcy i Mróweczki w Zamku Grodno

• Nasi zerówkowicze i pierwszaki - choć jeszcze tacy mali - już są bardzo odważni.  W czwartek zwiedzili historyczny Zamek Grodno, a tam... spotkali nawet ducha księżniczki Małgorzaty! I nikt się nie wystraszył:) W sali multimedialnej obejrzeli faunę i florę rezerwatu Góra Choina, a gdy już trochę się zmęczyli i zgłodnieli, zrobili ognisko na dziedzińcu zamkowym. Wycieczka pełna wrażeń - sami zobaczcie:)

• Pływackie sukcesy naszych uczniów