• Igrzyska Wiedzy w Społecznej

• W miniony piątek w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs matematyczno - przyrodniczy "Igrzyska Wiedzy". Jak to zwykle u nas bywa, połączyliśmy zdobywanie wiedzy z dobrą zabawą: konkurs miał formę znanego teleturnieju. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 10, drugie - Zespołu Szkół Społecznych, trzecie zaś Szkoła Podstawowa nr 1 w Pieszycach. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej woli walki! Brawa dla finalistów:)

• Kolejne sukcesy uczniów Szkoły Społecznej!

• Tym razem dwie z naszych uczennic zajęły trzecie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania po niemiecku: Ronja Bader (w kategorii klas IV-VI) i Ania Bednarska (w kategorii klas VII - VIII).

Wiele mówimy o tym, jak dumni jesteśmy z naszych uczniów, ale powodów nie brakuje!

Brawo!

• Sukcesy Pływackie uczniów Szkoły Społecznej

• To były emocje! W dniach 25-27 kwietnia odbyły się zawody o mistrzostwo Bielawy Szkół Podstawowych. Nasi uczniowie świetnie się tam zaprezentowali, zdobywając łącznie 15 medali! Wielkie brawa za sportową postawę i wolę walki:) Jesteśmy dumni!