• Sukces uczennicy klasy VII

• Z nieukrywaną dumą serdecznie gratulujemy naszej uczennicy Zosi Mrzygłód, która została laureatką Stypendium Burmistrza Miasta Bielawa za osiągnięcia artystyczne! Zdolności naszej siódmoklasistki znane są nam od lat. Życzymy dalszego rozwijania skrzydeł!!!

• Społeczna z wizytą na Politechnice Wrocławskiej

• Czego możemy nauczyć się od Natury? Wczoraj uczniowie klas 6, 7 i 8 zawitali na Dolnośląskim Festiwalu Nauki, żeby jak najwięcej dowiedzieć się na ten temat:) Dodatkowych wrażeń dostarczył ogromny budynek Politechniki i duża aula, w której na co dzień zasiadają studenci. Wszyscy wrócili bogatsi w wiedzę i kolejne ciekawe doświadczenie:)

• Wybory do Samorządu Szkolnego w Społecznej!

• Wczoraj w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, a dziś poznaliśmy jego wyniki! Przewodniczącym naszej szkoły został Dominik Skubisz z VIII klasy, zastępcą - Julia Dymurska (również z klasy VIII), a dodatkową pomocą Samorząd wesprze Julia Klonowska z IV klasy. Bardzo serdecznie gratulujemy wygranym oraz wszystkim kandydatom!

• Kapsuła czasu Odkrywców!

• Wspaniały pomysł drugoklasistów, by nie zapomnieć... ani swoich wakacyjnych przygód, ani aktualnych marzeń! Stworzyli więc kapsułę czasu, którą zakopali z pomocą Pana Woźnego i zamierzają odkopać w ósmej klasie:) Brawo za inwencję! Na pewno za kilka lat cudownie będzie powspominać...

• Balonikowe powitanie nowego roku w Społecznej!

• "Balonowy zawrót głowy" - pod tym hasłem nietypowo powitaliśmy nowy rok szkolny:) Zamiast apelu - piknik! Pani dyrektor i wychowawcy przywitali naszych uczniów, a potem... zabawy, dmuchańce, grill, loteria, przejażdżki policyjnym autem, słodkie przekąski i wiele innych atrakcji:) I oczywiście - wszędzie baloniki:) Wspaniale było tak kolorowo rozpocząć z Wami tegoroczną przygodę!!!