• Eksperymenty na kółku przyrodniczym

• U pani Ewelinki - eksperymenty z napięciem powierzchniowym wody. Czy wiecie, jak maluje się mlekiem? Co oznacza magiczny palec? Jeśli nie, zapraszamy do naszych specjalistów - oni już wiedzą!

• Piąto- i szóstoklasiści szukają wiosny

• Kolejnymi gośćmi w Szkole Leśnej byli piąto- i szóstoklasiści. Ponieważ uwielbiamy uczyć się poprzez praktykę, wykorzystaliśmy piękne, ciepłe dni, by nauczyć się rozpoznawać drzewa, tropy, poznawać śpiew ptaków i zintegrować się przy ognisku:) A teraz czekamy na powrót pięknej pogody:)

• Marzyciele w Szkole Leśnej

• Choć chwilowo wróciła do nas zima, zdążyliśmy wykorzystać pierwsze ciepłe, wiosenne dni. Jako pierwsi, do Szkoły Leśnej w poszukiwaniu wiosny wybrali się Marzyciele z zerówki. Nauczyli się rozpoznawać głosy ptaków, szukali tropów leśnych zwierząt, a pod koniec upiekli pyszne kiełbaski:)

• Mam talent do tabliczki mnozenia!

• W klasie drugiej odbyła się kolejna edycja konkursu "Mam talent do tabliczki mnożenia". Komisje konkursowe miały moc pracy. Ostatecznie... wszyscy uczestnicy stanęli na podium zwycięzcy! Brawo, "Mróweczki"!!! :)

• Sukces uczennicy Szkoły Społecznej

• W miniony piątek odbył się Miejski Konkurs Ortograficzny, w którym udział brały trzy przedstawicielki naszej szkoły z klasy trzeciej: Gaja Stasiak, Daria Sośniak oraz Lena Szewczyk. Z dumą informujemy, że zwyciężczynią konkursu została Daria Sośniak! A drugim powodem do dumy jest reakcja jej koleżanek - zobaczcie sami Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

• Marzyciele...odkrywają!

• Jak powstał węgiel? Jakie skarby kryje Ziemia? Czy można zbudować wulkan? Na te pytania nasi Marzyciele z zerówki znają już odpowiedź! :)