• Podróżniczy Dzień Nauczyciela w Społecznej

• Ach, co to był za dzień! Pod hasłem "Kraje i obyczaje" nasi uczniowie zorganizowali nam niezapomniany Dzień Edukacji Narodowej. I tak... przenieśliśmy się do Chorwacji, Włoch, Japonii, Francji i Hiszpanii! A tam... cała feeria barw, smaków, zapachów, muzyki, a także zabawne zadania i quizy! W każdym "kraju" czekały na nas cudowne wakacje:) Z tej podróży wróciliśmy wypoczęci i pełni zapału do dalszej pracy, a to wszystko dzięki Wam!!!

• Owocowa bomba witaminowa

• Pizza, która ma niewiele kalorii i jest bombą witaminową... czy to możliwe? Oczywiście, że tak! Na warsztatach u Pani Dorotki zrobiliśmy pyszną pizzę owocową. Smakowała wspaniale! Jak zawsze, stawiamy na zdrowe odżywianie:)

• Wizyta w schronisku

• 5 października uczennice naszej szkoły wybrały się do schroniska Azyl w Dzierżoniowie, aby zawieźć karmę i inne przedmioty, które udało nam się zebrać dla przebywających tam piesków. Przy okazji dowiedzieliśmy się, jak wygląda praca w schronisku oraz zdobyliśmy kilka informacji na temat zwierzaków. Serdecznie dziękujemy wszystkim za ofiarność i włączenie się do akcji! Macie wielkie serducha!

• Dzień Tabliczki Mnożenia w Społecznej

• Dzień Tabliczki Mnożenia - jak zawsze optymistyczny i pełen wyzwań! Poza matematycznymi łamigłówkami, do pokonania był również tor przeszkód. Bawiliśmy się świetnie, daliśmy upust swojej energii i udowodniliśmy, że tabliczka mnożenia nie stanowi dla nas problemu. A na koniec - pyszne nagrody:)

• Nowe odkrycia... Odkrywców:)

• W zeszłym tygodniu nasi pierwszoklasiści nauczyli się robić pyszny ser na warsztatach Serowarni w Lutomierzu - jeśli ktoś lubi ten specjał, zapraszamy do Odkrywców! Poznali też tajemnice największej Twierdzy w Europie. A na koniec... pyszny obiad w srebrnogórskiej karczmie. Mniammm...

• Bezpieczeństwo na drodze

• Jak zachować bezpieczeństwo na drodze? Jeśli ktoś nie pamięta, może zapytać naszych Marzycieli! Oni doskonale poznali zasady bezpieczeństwa, znaki drogowe, a nawet wspólnie stworzyli makietę miasta! Dzielnych mamy zerówkowiczów! :)

• Ósmoklasiści w Warszawie

• Jak co roku, uczniowie klasy ósmej wybrali się na literacko - historyczną wycieczkę, śladami bohaterów "Kamieni na szaniec". Warszawa zachwyciła ich i wzruszyła. Poruszeni polską historią i bohaterstwem naszych rodaków, wrócili trochę zmęczeni... ale o wiele bogatsi w nową wiedzę.

• Odkrywcy w Szkole Leśnej

• Jesień to taka piękna pora roku! Pierwszoklasiści podziwiali jej uroki w Leśnej Szkole. Podglądali zwierzęta, szukali darów lasu... a na koniec zrobili ognisko z pysznymi kiełbaskami! Uwielbiamy takie dni:)

• Dzień Chłopca w Społecznej

• Ach, ci nasi Chłopcy! Czasami trochę dokuczają (ale z sympatii!), czasami pomagają w przeniesieniu cięższej rzeczy... i tyle w nich energii! W piątek uczciłyśmy ich dzień, żeby wiedzieli, że pamiętamy o nich i bardzo ich lubimy!:)